Servis

Hedefimiz sizin rahatlığınız. Bir sorunu çıkmadan engellemek, çıktıktan sonra o sorunu çözmekten her zaman daha kolaydır. Bu basit gibi görünen ama önemli prensip Haskayhan'nın müşterilerine sorunsuz istifleme operasyonları sunmak için yaptığı

Servis ve Bakım Sözleşmeleri'nin arkasında yatan felsefedir. Bu, sizin yapacağınız işe odaklanmanıza ve beklenmedik arızalar, bakım günlerini takip etmeniz, yedek parça siparişi veya servis teknisyenlerini yönlendirmek zorunda kalmanız gibi gereksiz detaylarla uğraşmamanızı sağlar.

Orjinal Yedek Parça

Makinenizin fabrika çıkış anındaki kalitesini koruyabilmek için bakım ve servis anında aynı fabrikadan çıkmış olan aynı yüksek kalitedeki parçaları kullanmak her zaman mantıklıdır. Bu sebepten servislerde her zaman orjinal parçalar kullanmaktayız. Orjinal parçalar sadece uzun vadede yaptığınız yatırımı korumakla kalmaz, aynı zamanda makinenize en iyi şekilde uyum göstereceklerinden servisin en hızlı şekilde işlemesini sağlar, bakım süresini kısaltır ve makinelerinizin güvenli bir şekilde çalışmasına olanak tanırlar.

Popüler Platformlar

İletişim